ساحل لارا آنتالیا | معرفی جاذبه های گردشگری کشور ترکیه

ساحل زیبای لارا

از جاذبه های شهر آنتالیا که بسیاری از توریست ها برای گذراندن وقت و خوشگذرانی آن مکان را انتخاب می کنند، ساحل زیبای لارا می باشد.

این ساحل در ۱۶ کیلومتری شرق آنتالیا واقع شده و از شن و ماسه و سنگ ریزه تشکیل شده است. این ساحل از شرق صخره های آنتالیا تا آبشار دودن پایین به طول چند کیلومتر امتداد دارد و از بزرگترین مکانهای تفریحی شهر آنتالیا می باشد.

ساحل زیبای لارا در آنتالیا

ساحل زیبای لارا در آنتالیا

ساحل و منطقه لارا به طرز چشم گیری در صنعت گردشگردی این کشور در حال پیشرفت و توسعه است و گفته می شود با لاس وگاس در حال رقابت است و به لاس وگاس ترکیه (turkish vagus) شهرت پیدا کرده است.

در امتدادی ساحل هتل های زیادی از جمله هتل های ۵ ستاره و ۷ ستاره نظیر هتل تایتانیک، کلاب سرا و… با طراحی لوکس وجود دارد که کپی از معروفترین مکان های دنیا هستند.

بسیاری از بخش های ساحل لارا به صورت اختصاصی مجهز به تمامی امکانات تفریحی و استراحت نظیر قایق سواری، صندلی های ساحلی، رستوران های سنتی و بین المللی و کافه ها برای گردشگران داخلی و خارجی می باشند.

ساحل لارا آنتالیا

ساحل لارا آنتالیا

ورزش هایی نظیر والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی، اسکیت ورزش های آبی در این ساحل انجام می شود و هر ساله جشنواره سندلند (sandland) که درست کردن مجسمه های بزرگ شنی است بین ماه های می و اکتبر در این ساحل شکل می گیرد.

فرودگاه آنتالیا تا این ساحل تنها ۱۰ کیلومتر فاصله دارد و حمل و نقل به راحتی انجام می شود.

منبع: سایت توریست های ایرانی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.